Skocz do zawartości
WOG Network Center

Wspaniali GMowie.


Vegetax

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to bardziej problem niż skarga, dlatego umieszczam tutaj. GMowie tego serwera nie wykazują zbytnio aktywności. Proponowałbym zmianę obsady, ponieważ za dnia gdzie jest najwięcej graczy nie widać ich w ogóle, za to wejdą o 23 i piszą o robieniu eventu, no dramat jak dla mnie. Nie widzę też by na forum spędzali swój czas, a to chyba także powinno należeć do ich obowiązku... Tutaj dowód informacji o evencie sprzed kilku minut.

pngOfE76j

Jak GM mi odpisuje, że ma czas tylko po 23 to po co w ogóle pcha się na takie stanowisko? Uważam, że osoba pilnująca porządku na serwerze powinna mieć tego czasu zdecydowanie więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Regis napisał:

Vegeta kazdy spedza w grze tyle czasu ile go ma, kazdy ma rowniez zycie prywatne i ograniczony czas doslownie na wszystko, wiec nie czepiaj sie kto kiedy jest w grze.

Skoro naprawdę macie mało czasu to chociaż o sensownych godzinach czyt. popołudniowych róbcie eventy jeśli już je planujecie, a nie w środku nocy albo przed północą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Vegetax napisał:

Skoro naprawdę macie mało czasu to chociaż o sensownych godzinach czyt. popołudniowych róbcie eventy jeśli już je planujecie, a nie w środku nocy albo przed północą.

Event w nocy tez nie jest glupi, ale moze jakis quiz czy cos z pewnoscia nie drop :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Glory napisał:

Event w nocy tez nie jest glupi, ale moze jakis quiz czy cos z pewnoscia nie drop :D 

Na tym serwerze nie widziałem eventów innych niż drop. Może ze 2 razy jakis Hide and Seek i raz był wyścig pamiętam, z którym jak zwykle był płacz, że ktoś oszukiwał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, TheOwl napisał:

Na tym serwerze nie widziałem eventów innych niż drop. Może ze 2 razy jakis Hide and Seek i raz był wyścig pamiętam, z którym jak zwykle był płacz, że ktoś oszukiwał :D

Na wyscigu to standard raczej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Glory zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.