Jump to content
WOG Network Center

TheOwl

Gracze
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutral

About TheOwl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TheOwl

  WYCINANKA #3

  TheOwl Tarkan (29, 105)
 2. Na tym serwerze nie widziałem eventów innych niż drop. Może ze 2 razy jakis Hide and Seek i raz był wyścig pamiętam, z którym jak zwykle był płacz, że ktoś oszukiwał
 3. Wczoraj w nocy było lepiej. Jakiś GM napisał, że event o 3 w nocy. Przyszła ta godzina i co? Ani eventu, ani GMa to było w sumie zabawne, ale jednak eventy lepiej robić w dzień, gdy jest więcej ludzi.
 4. Niestety się muszę zgodzić... Jak ktoś mnie zgłasza za 1 słowo przez co ja dostaję 10%, to czemu ja mam innych nie zgłosić, żeby oni dostali także 10%... Kejmil oraz Pioter wprowadzili taką ch***wą atmosferę panosząc się po arenie i bijąc wszystkich, nawet tych noobków zaczynających grę, których ja właśnie teraz expię. To tylko takie moje skromne zdanie. Dla mnie możesz i powołać m.in. Kejmila lub Piotera i nie będzie mi to przeszkadzać o ile w normalny i obiektywny sposób będą oceniać skargi.
 5. W tym momencie masz załóżmy 6 gildii: TWIERDZA-Akademia, SMILE-JedenCel, WATYKAN(?)-AnarchyZ. Z każdej z tych gildii bierzesz 1 osobę - masz 6 sędziów, którzy mają obowiązek wypowiadać się w każdej skardze. Na końcu bierzesz pod uwagę ich ocenę i oceniasz sam. EDIT: Taka osoba będzie miała tylko rangę "Sędzia" na forum, bez żadnej postaci w grze typu GM. EDIT2: Dajesz np. 12 godzin na rozpatrzenie skarg przez sędziów i wtedy decyzja należy do Ciebie.
 6. Ale i tak Twoje zdanie będzie ostateczne. Taki sędzia może Ci tylko zaproponować jakby ocenił daną skargę
 7. Ale AH może to jakoś blokować chyba i żadne sandboxy czy coś nie zadziałają A co do tego pierwszego pomysłu da radę takie ograniczenie zrobić? Dodam, że fajnie by było połączyć Twoje pomysły: - Nałożenie delaya na czyszczenie PK, czyli nie wiem kilam kilam czyszcze pk i kolejny raz komenda zadziała za xx minut, do tego czasu nie mogę się warpowac, nie mogę tradowac, kupować, mogę zbijać pk zabijając moby.- Szansa na drop itemow z PK Murdera
 8. Popieram pomysł vegety. Postawić drugi sub non-pvp i ograniczyć liczbę możliwych odpalonych kont do 2. Ewentualnie (nie wiem czy to możliwe) ograniczyć liczbę PK - czyli np. dana postać może zrobić 20 killi na np. godzinę. Przez co ktoś może zrobić te 20 killi w ciągu 10-15 minut, co daje 45 minut "wolności". Ale jednak bardziej popieram te ograniczenie do 2 kont-okien.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.