Jump to content
WOG Network Center

Soyoung

Nowi Gracze
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutral

About Soyoung

  1. Racja , przeniesienie respa na środek to słaby pomysł. Tak jak Glory napisał spoty dookoła to wql będą cały czas wycinane. Z tym pk to ciężko znaleźć idealny sposób , a ten chyba nie jest najlepszy.
  2. To co napisałem jest tylko luźną propozycja , racja może WC to nie ale GP każdy dostaje więc nie jest to głupi pomysł. A co do twojego przemyślenia że na vipie jest arena npvp i lecą talismany , to odpowiedź jest bardzo prosta BO LUDZIE ZA TO PŁACĄ. Wyobraź sobie że ktoś by kupił vipa i chciałby sobie poexpić na arenie a przyszły by 3 osoby i wszystkich zabijały, no zdaje mi się że nie trzeba być wielkim odkrywcą aby się domyślić że większość by już go nie kupiła. Jestem w szoku że ktoś w ogóle miał dylemat czemu tak jest. A co do tego że nie ma co robić to wina administracji , organizacja jakiś eventów dla gildii , nie wiem cokolwiek aby coś się działo na serwerze. Tylko nie event polegający na chodzeniu po torze w Lorce , bo to chyba średnio wychodzi i większe kwasy z tego niż to warte. Bo ostatnia wizyta na serwerze gma to tylko napisanie "Hej" chociaż mógł sie poczuć smutno bo nikt mu nie odpisał na poście Tutaj musze przyznać troche racji , nie ma sensu robić npvp areny na subie pvp bo to się kłóci jedno z drugim Szybciej szedł bym w reagowanie GM,ów na takie skargi i jeżeli ktoś naprawdę utrudnia komuś grę zabijając cały czas na warpie , to wtedy GM powinien to ukrócić. Rozumiem 5,10 minut to jeszcze OK , pokażmy że jesteśmy silni i tyle.
  3. Witam , co do PK na arenie to wiadomo że jest to MU i PK jest znaczącym elementem tej gry. Chociaż nie powiem że stanie na warpie i zabijanie wszystkiego co się rusza , to po 10 minutach staje się troche żenujące. Zdaje mi się że ktoś posiadający trochę więcej inteligencji to wie że można zmienić sobie suba na npvp przyjść na spota i z powrotem na pvp ( uciążliwe to , ale jest jakaś metoda ) Dodatkowo chciałbym zaznaczyć że jak ktoś was zabija to wystarczy przeczekać lub iść na inną mapę poexpić bo wyzywanie ludzi działa w drugą stronę , wtedy krótko mówiąc dajecie im satysfakcje z tego i będą robić to częściej i dłużej . I tutaj wniosek jest taki że tworzenie mapy bez statusu PK nie ma sensu , ponieważ te osoby chcą celowo utrudniać innym grę , ich nie interesuje sprawdzenie się z innymi graczami ( Od tego przecież jest Duel ) Można zrobić cd na zdjęcie pk ( minimum 1h ) i np będzie to kosztować WC lub GP ? I po zabiciu gracza na arenie który ma PK będzie on się odradzał w Lorencii. Wtedy może każdy zanim zabije kogoś to się dwa razy zastanowi czy jednak warto. A co do skarg to naprawdę zachowujecie się jak dzieci , ktoś was wyzwie lub napisze coś niemiłego i naprawdę chce wam się robić SS i lecieć z tym na forum ? No proszę szanujmy się. To tylko gra, podejrzewam że 99% tych którzy wyzywają nie powiedzieli by tego komuś prosto w twarz więc nie ma się czym przejmować A co do tych sędziów to ma to jakiś sens , tylko żeby nie wyglądało to na zasadzie takiej że np. będzie skarga na kogoś i jego gildia i ally będzie go bronić , a ci co ich nie lubią będą na siłę szukać problemu , a postronni będą mieli to w d*pie bo będzie to jakaś pierdoła. Wtedy kółko się zamyka i Admin dalej będzie miał problem z rozwiązywaniem tych śmiesznych skarg Jedno z czym się zgadzam to co do aktywności GM,ów to jest lekka tragedia i można było by to poprawić. Aby było ich widać na tym serwerze i urozmaicali rozgrywkę graczom
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.