Jump to content

Obraza i przeklęństwa

Recommended Posts

Siemanko,

Niech ta Ci będzie, że ja Cię obrażam i zastraszam, spoko, tylko pamiętaj, że to co publiczne nie jest prywatne i nigdy nie napisałem Ci, że coś Ci zrobię. Po co miałbym to robić, na prawo i lewo się na FB chwalisz, to nie trudno bylo zobaczyć kim jesteś i z jakiego miasta, żadna tajemnica, to tak jakby Glory miał płakać bo wiem kim jest, wystawia posty na fb w grupach MU, to wiem, i to jest zastraszanie według Ciebie? Popatrz na screen, jak nie pamiętasz to Ci przypomnę jak to było, ubileś moje dropki po dwa razy i ustawiłeś swoje, ale jak ja Ci ubiłem to zacząłeś mnie zastraszać.

https://zapodaj.net/6b74d9f507aba.jpg.html

A teraz odnośnie rzekomej obrazy, wyzywasz dziewczyny, że są "dziwkami' albo "Qrwami" Twoje słowa, i nagle ja Ciebie obrażam?? Spoko, na to też mam screena, tylko nie będę od razu leciał na forum jak Ty, bo ktoś mnie obraził, ale skoro tak grasz to ja gram w Twoje karty.

https://zapodaj.net/8aaa2a7669f6b.jpg.html

Nie pozwolę sobie aby ktoś odemnie młodszy nazywał mnie głąbem (chociaż to jestem w stanie znieść ale obraza kobiet jest nie do zaakceptowania!), tak samo jak sama obraza admina kończy się permem, tak samo ja, Glory, wnoszę o to abyś jako Administratrator tej gry wreszcie podszedł do tematu tak jak powinno być to zrobione już po słowach jakie padły w stronę gracza Marica i ukarał właściciela kont Jerry i kont z początkiem 123 permanentnym banem! 

Oczywiście zgodzę się z tym, że pewnie 10% mi się należy, każdego mają prawo ponieść nerwy, ale nie w taki sposób jak ten gracz robi codziennie, a nie wiesz Glory ile osób on zwyzywał i ilu graczy po prostu nie napisało tu skargi. 

pozdrawiam!

• Administrator
On 25.10.2022 at 16:24, Jery255 said:

cytuje "to wiesz że na jakiegoś psychola trafisz" dla mnie to straszenie

Dokładnie przeczytaj co tam jest napisane, bo ja widzę coś innego i ten przecinek tam zmienia cały sens tego zdania. Jest ono niedokończone, straszenia zero, raczej ostrzeżenie że różni są ludzie i nie wiesz kto jak zareaguje jak bedziesz tak pisał do kobiet.

• Administrator

Na temat fb się nie wypowiem bo dla mnie jeżeli jest coś w necie to trzeba się liczyć z tym że każdy to widzi.  Wstawia się to na własną odpowiedzialność.

Za obraze dostajesz MarkosSM 10proc warna

• Glory locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.