Skocz do zawartości
WOG Network Center

Propozycje / Zmiany / Usprawnienia


Glory

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.04.2020 o 16:53, Morenka napisał:

zmiana ustawien csa xD chyba ze przejmowanie korony na ostatnia sekunde to fajna zabawa

+1, debuffy sumki są przesadzone. Chyba, ze bicie w ponad 5osób (czasami to i w 10 bilismy) BMa, RFa, gdy my i on mial debuffy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZjedzKoze napisał:

sprawdzalem na bk,juz nie mowiac o tym pvp co trwa 5 sekund,ktos naprawde sie postaral z tymi ustawieniami ze to tak wyglada:)

Jakoś innym takie PvP w 5 sekund stania pasuje, niż takie gdzie żadnej postaci nie możesz zabić lub po prostu za długo to trwa.
Różnica w DK secie a Socketem jest 3k w defie, ale wiadome, że w refie czy hp będzie to różnica większa niż w exe.

Edytowane przez Toreto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Lista zmian w chwili obecnej prezentuje sie tak:
- Najpierw wszystko co zwiazane z clientem potem szlify ;)

BETA v1:
- Fixed all mixes!
- Added New Mosters!
BETA v2:
- Added new Claw socket to RF
- Change Skin Wings of Power
- Change Skin Maximus Set
- Change Rank Icon
- Fixed Summon Spirit Stick
- Added New Aragog Spider Invasion
BETA v3:
- Added new map Uruk!
- Added Uruk Monster

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Z ograniczenien ilosci IP bywaly w przeszlosci spore problemy, czasami w jednym miescie xxxx osob ma to samo IP, nie wiem czy nadal jest to praktykowane, ale kiedys bylo to czeste.
Co do ilosci spotow no nie wiem jest ich od groma wiem ze tez sporo AFK dropi itemy, ale zawsze mozna isc dobic te kilka lvl na PvP sub, nie wiem czy to sa zmiany, ktore mozna wprowadzac w trakcie edycji. Czekam na wypowiedz innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobić ankietkę czy dodać coś tych spotów? Myślę że wtedy Ci co sobie dropią będą mieli bardziej gdzie to robić i nie będą zalegać na spotach. Owszem, można ksuć, jednak dla nowych graczy to może być problem albo tych po gr powiedzmy, jak już ktoś coś nabił resów tą dropiącą postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Poczytaj co pisalem na SB z dzisiaj, nie bede kazdemu robil osobno spotow! 
Jakos nie mialem zadnych problemow zeby znalezc spota czy to na lorka, devias, losttower, atlans, aida.
Zawsze mozesz isc na sub pvp i zabijac afkujacych na niskich mapach.
Myslalem ze to rzeczywiscie problem, ale sprawdzialem rano i nie wiem wystarczy moment zeby poszukac.
Na devias 4 mozna bic do 140 lvl tam co 1 mob to level, a od areny to juz chyba sie cos znajdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i nie o to chodzi. Osobiście natykam się na tłok na: dun1-3, dev 2-4, elbe 2,3. Atlans1 i wszystkie lt to już różnie, bo nie wszystkie lt tak samo oblegane. Nie mówię, że nie można sobie jakoś poradzić, ale fajnie by było po kilka spotów na tych mapach dodać. Mogę zrobić te spoty i podesłać Ci gotowy kod do wklejenia - to nie problem. I fajnie, że dodałeś sub non pvp, nie jest tak, że ciągle tylko źle jest i w ogóle to nie chodziło żeby ich jakoś karać, tylko zrobić tak żeby było wygodniej. Albo faktycznie dać drop od aidy na przykład, tam jest dużo spotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień dobry,

propozycje tylko do VIP suba:

1.Zakaz KS ludziom co expią,

2.Częste kontrole afk,

 

Po co jest serwer VIP, na ozdobę? Człowiek wydaję na to pieniądze bo myśli że sobie będzie w spokoju expić a tutaj NIE. Są pewne osoby które perfidnie wchodzą komuś na spot, odpalają Helpera i zostawiają tak postać i CO można z tym zrobić? Co 2h składać nowe skargi, marnować czas na taką zabawę? Proszę się nad tym zastanowić, na subie pvp przynajmniej jest okazja do usunięcia takiego Delikwenta, a na VIPie już nie. ksucie do woli. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 godziny temu, Spire napisał:

Dzień dobry,

propozycje tylko do VIP suba:

1.Zakaz KS ludziom co expią,

2.Częste kontrole afk,

 

Po co jest serwer VIP, na ozdobę? Człowiek wydaję na to pieniądze bo myśli że sobie będzie w spokoju expić a tutaj NIE. Są pewne osoby które perfidnie wchodzą komuś na spot, odpalają Helpera i zostawiają tak postać i CO można z tym zrobić? Co 2h składać nowe skargi, marnować czas na taką zabawę? Proszę się nad tym zastanowić, na subie pvp przynajmniej jest okazja do usunięcia takiego Delikwenta, a na VIPie już nie. ksucie do woli. Nie polecam.

No tak, ale ludzie tez kupuja vipa po to zeby miec spokoj, jak będą kontrole AFK jak raz drugi dostaniesz warpa albo DC to się zirytujesz, bo placisz a dostajesz DC. To dziala w dwie strony i dobrze i zle, brak zlotego srodka. I to juz nie raz chcialem w ten sposob zrobic, ba juz raz byly takie kontrole i tyle co bylo skarg o afk to masakra. Trzeba wymyslec cos bardziej sensownego, moze ktos wpadnie na genialny pomysl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.